letem-svetem.eu

Penzion Na Lukách
Let balónem od 450,- Kč měsíčně

Otázky a odpovědi

ČAS

Let balónem trvá přibližně 1 hodinu (od 50 do 70 minut podle podmínek pro přistání). Celý program trvá přibližně 3 hodiny a kontaktováni budete 1-2 dny před letem a následně bude daný den let ještě potvrzen. 

PROGRAM

Zvolíme místo startu balónu, dostačuje plocha 50x50m. Její vhodnost však závisí na místních podmínkách pro použití volných ploch nebo pozemku. Místo startu si můžete určit při zakoupení 3 a více letenek nebo pokud je ve Vaší lokalitě námi naplánovaný let. Pokud budete mít zájem, aby Vaši příbuzní či známí, kteří Vás budou doprovázet během letu balónem, získali excelentní záběry, provedeme těsně nad jejich hlavami nízký průlet.
Po přistání na bezpečném místě na Vás čeká tradiční rituál, který dodržují balonáři všude na světě - křest nových vzduchoplavců. Ten je doprovázen malou přednáškou z historie vzduchoplavby, pasováním do šlechtického stavu a oslavou šampaňským. V ceně letenky je povinné pojištění dle norem EU.

PODMÍNKY

Lety - vzhledem k termickým proudům - probíhají vždy pouze ráno a večer. Po dobu letu lze fotit, filmovat i telefonovat. Děti doporučujeme brát do koše od takového věku, aby pro ně let balonem už byl zážitek, jinak let věkově není omezen. Děti do 12 let vždy musí být v doprovodu rodiče nebo zákonného zástupce.

Lety balonem je vhodné objednávat s předstihem 1 až 2 měsíce pro výběr vhodných letových podmínek.

POČASÍ

Lety balónem nelze provádět při velké oblačnosti, silném nebo nárazovém větru a za deště. V takovém případě automaticky lety přesouváme na jiné možné termíny a kontaktováni budete 1-2 dny před možným letem.

OBLEČENÍ

Doporučujeme se obléknout jeko na pěší tůru, pohodlné sportovní oblečení a pevné boty. V balónu je během letu stejná teplota jako na zemi.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZIMNÍ LETY

Lety v zimním období (prosinec, leden, únor) provádíme v průběhu celého dne, pokud jsou příznivé podmínky.
Teplota v koši balónu při letu je stejná jako na zemi. Při letu je pocitově tepleji, neboť jste unášeni větrem a v koši je úplné bezvětří.
Lety v zimně nad zasněženou krajinou jsou pohádkově krásné !
Když se trošinku zasníte ... zjistíte, že s napětím čekáte, kde se mezi třpytícím sněhem na zasněžené krajině zjeví pohádková popelka na bílém koni...

 

design © 2009 - 2010 • www.regrafika.cz